Çarşamba , 7 Aralık 2016
imagessadsasda

Facebook Görüntülü Görüşme Problemi

Facebook Video Arama Hatası 

facebook-görüntülü

Facebook’da görüntülü görüşme yaparken hata alıyorsanız örnek sonlandırıldı gibi Skype ile bağlantı deneyebilirsiniz.

Facebook da arkadaşlarınızla Görüntülü konuşmada sorun yaşıyorsanız aşağıdaki ayarları yapabilirsiniz.
Kameranızın doğru kurulduğundan emin olun.

facebook grt

Aygıt yöneticisinden kameranın sürücüsünün kurulu olduğuna ve üzerinde herhangi bir hata işareti olup olmadığına bakın. Mikrofonu deneyin. Mikrofon sesini windows ses kaydedici ya da başka bir yazılımla deneyin.
Microsoft Live Messenger kullanıyorasnız Messenger içinden ayarları kontrol edin. Live Messenger menülerinden Araçlar’a tıklayın ve ardından ses ve Görüntü Ayarlama seçeneğini açın. gelen ekranda Sına butonuna basarak ses kontrolü yapın. Mikrofo başlığı altındaki grafikten mikrofonu test edin. İleri butonuna basarak kamera ayarlama kısmına gelin. Burada görüntünüzü göremiyorsanız Web kamerası seçin yazan yerin hemen altındaki kutudan kameranızı seçin. Görüntünüz geldiyse son butonuna basarak ayarlamayı bitirin. Web kamerası seçeneklerinden hiçbiri görüntü vermiyorsa web kamrerası sürücülerini kontrol edin.

Facebook da Video Calling yapılmak istendiğinde aşağıdaki şekilde hata alınıyorsa

Skype ile Facebook a bağlan tuşuna basarak skype üzerinden Facebook görüşmelerinizi yapabilirsiniz

 

fc

fc2

fc3

fc4

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

Yazar: Savaş Taşcıoğlu

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu sektörde görev alan. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerini çözümünü sağlayarak, bu çözümü başkalarıyla paylaşmaktır.

Hakkında Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu sektörde görev alan. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerini çözümünü sağlayarak, bu çözümü başkalarıyla paylaşmaktır.

Bakmadan Geçme

Facebook Lookback Nedir,Facebook Lookback Video Yeniliği,Facebook Lookback Hizmeti

Facebook Lookback Nedir

Facebook Lookback Nedir Facebook kullanıcıları Lookback‘ u virüs zannedip tıklayıp araştırma yapmak isterken bazı kullanıcılarda Yazar: Musa …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*