1. Ana Sayfa
  2. Android

Whatsapp Business nedir?

Whatsapp Business nedir?
1

WhatsApp Business nedir? WhatsApp üzerinde bir işletmeye sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur. Bir nevi Whatsapp İşletme hesabı olarak ta adlandırılabilir.

Whatsapp Business üzerinden iş profili oluşturabilir, web sitenizi, iletişim bilgilerinizi ve konum bilgilerinizi bu profil üzerinden paylaşarak müşterilerinize daha hızlı bir şekilde bilgilendirmeler de bulunabilirsiniz. Whatsapp Business’in şuan ki kullanıcı sayısı yaklaşık olarak 100 Milyon üstü ve gittikçe de artacak gibi duruyor.

Whatsapp business nedir

Whatsapp Business’in içeriği nedir?

  1. İş Profili oluşturma: İş profili ile birlikte konum, web sitesi ve iletişim bilgilerinizi bu alan üzerinden paylaşabilirsiniz.
  2. Sabit telefon hattı : Sabit bir telefon hattı ile Whatsapp Business’ı kullanabilirsiniz. Bu numara üzerinden kod alırken beni ara özelliği ile kod alabilir ve kayıt yapabilirsiniz.
  3. Whatsapp Business ve Whatsapp uygulamasını aynı anda kullanabilirsiniz.
  4. Whatsapp Business’te ekstra ücretlendirmelere gerekebilir.
  5. İş mesajlaşma araçlarını kullanabilirsiniz. Skype’ta olduğu gibi Meşgulken, Müsait değilseniz, Uzakta gibi bildirimleri bulunmaktadır.

Whatsapp Business destekleyen işletim sistemleri nelerdir?

Android cihazlarda Android 4.0.3 versiyonu ve üstü tüm cihazlarda Whatsaap Business’ı kullanabilirsiniz.

iOS cihazlarda ise iOS 8.0 ve üzeri tüm versiyonlarda kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhaba, üniversite öğrencisiyim, yaklaşık 3 yıldır yazarlık yapıyorum şuana dek yaklaşık olarak 2 bin makale yazmışlığım bulunuyor. Bu işi küçüklükten beri hobi olarak edinmişimdir. Sizin sitenizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz kelime sayısı ve belirtiğiniz özelliklerde makale yazabilirim. Bu alanda tecrubelerimin olduğunu bizzati olarak aktarmak isterim. Beraber çalışmamız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.