Samsung Smart Switch yedekleme nasıl yapılır?

tarafından
707
Samsung Smart Switch yedekleme nasıl yapılır?

Samsung Smart Switch yedekleme nasıl yapılır? Samsung A8 yedekleme nasıl yapılır? Samsung Smart Switch yedekleme programı nasıl çalışır? Samsung yedekleme programı, Samsung S8+ telefonumu nasıl yedeklerim? Samsung telefon yedekleme geri alma işlemi nasıl yapılır? Samsung rehber yedekleme nasıl yapılır? Samsung S8 resim yedekleme nasıl yapılır?

Samsung telefon yedekleme ve geri alma

Herkese merhabalar, Samsung telefonlar üzerinden yedekleme nasıl yapılır? bu sorunun cevabı makalemizde. Samsung S8, Samsung S7, Samsung A8, Samsung j7 gibi birçok Samsung akıllı telefonunuzu Smart Switch ile kolaylıkla yedekleyebilirsiniz. Aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmeden önce telefonunuzda Smart Switch uygulamasının yüklü olduğundan emin olunuz. Eğer uygulama yüklü değil ise uygulamayı yükledikten sonra işlem gerçekleştirebilirsiniz.

1.Cihazınıza bir SD kart takın veya bir USB depolama cihazı bağlayın.

2.Smart Switch uygulamasına dokunun.

3.Sağ üst köşedeki diğer seçenekler simgesine dokunun.

4.Harici depolama yoluyla aktarım seçeneğini seçin.

5.”Yedekle” öğesine dokunun.

6.Yedeklemek istediğiniz öğeleri kontrol edin ve “Yedekle” ögesine dokunun. 7.Yedekleme işlemi tamamlandıktan sonra “Son” ögesine dokunun.Samsung rehber,resim ve uygulama yedekleme

Yukarıdaki işlem ile yedekleme gerçekleştirdikten sonra eğer cihazınızı değiştirirseniz farklı bir cihaz üzerinden aynı hesabı açarak verileri yeni cihazınıza da aktarabilirsiniz. Aynı şekilde bu bağlantının dışıda, telefonunuzu bilgisayarına bağlayarak verileri dışarı aktarabilirsiniz.