Galaxy S8 özellikleri nelerdir

tarafından
332
Galaxy S8 özellikleri nelerdir

Samsung’un son ürünü olan Galaxy S8 bugün itibariyle tanıtıldı. Samsung Unpacked 2017’etkinliğinde yeni amiral gelmisinin tanıtımını yaptı. Peki Samsung Galaxy S8 ne gibi yenilikler ile karşımızda olacak detaylar haberimizde. Galaxy S8 özellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy S8 tanıtıldı

Unpacked 2017 fuarında yapılan tanıtım ile Galaxy S8‘i ve Galaxy S8 Plus’un özelliklerini inceliyoruz.  Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus etkileyici bir tasarım ile kullanıcılarla buluşacağı günü beklemeye başladı. Kullanıcılar, Galaxy S8 serisinde ilk önce dış tasarım ve teknik özelliklerinden etkilenecek gibi görünüyor.

Serinin yeni cihazı 5.8 inçlik bir ekrana sahip ve tasarım olarak ta çok hoş. Tasarımına dikkat edecek olursak eğer tamamen cam panel şeklinde bir tasarıma sahip. Cihazda ek olarak ta sanal asistan butonu yer almaktadır. Şimdiden bir çok kullanıcı sahip olmak için sıraya girecek gibi görünüyor.

galaxy s8 özellikleri

Galaxy S8’in özellikleri nelerdir ? Kameranın sağ tarafında parmak okuyucu bulunuyor. Galaxy S8 gayet ince ve hoş bir tasarıma sahip 155 gram ağırlığa sahip olduğu gelen bilgiler arasında. 8 megapiksel ön kamera, 12 megapiksel arka kamera kullanılmış.  Galaxy S8’in bataryası hakkında bilgi verecek olursak eğer 3000 mAh‘lik bir batarya kullanılmış.

Son olarak Galaxy S8 ve S8 Plus’ın her ikisinde de 4 GB’lık bir ram kullanılmış. Yeni detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.