Ptt Messenger nasıl indirilir? Nasıl kullanılır?

tarafından
444
Ptt Messenger nasıl indirilir? Nasıl kullanılır?

Ptt messenger mesajlaşma uygulaması nedir? Ptt Messenger nasıl indirilir? Nasıl kullanılır? Ptt messenger ne zaman çıkacak? Ptt messenger güvenli mi? Ptt Messenger uygulaması yerli mi ? Ptt Messenger nedir?

Ptt Messenger nedir?

Ptt Messenger Binali Yıldırım‘ın daha yeni test ettiği yerli bir mesajlaşma ve sohbet programıdır. Ptt Messenger ile birlikte artık yerli bir sohbet programımız olacak. Ptt Messenger uygulaması şuan için Apk olarak test aşamasındadır. Uygulamanın önümüzdeki günlerde resmi bir tanıtımı yapılacağı duyuruldu.

Ptt Messenger yerli ve güvenli bir program olarak tanıtılmaya başlandı. İlk olarak Başbakanımız Binali Yıldırım programı Bakanlar Kurulu toplantısında görüntülü görüşme yaparak test etti.

Ptt Messenger Android, iOS ve masaüstü (Windows) bilgisayarlardan da kullanılabilecek. Uygulama şuanda kullandığımız Whatsapp uygulamasına benzerliği ile dikkat çekiyor.

Ptt Messenger nedir? Ptt Messenger ne zaman kullanılabilecek? Ptt Messenger nasıl kullanılacak? Ptt Messenger indir

Türk mühendislerin yetenekleri doğrultusunda geliştirilen PTT Messenger uygulaması tamamen yerli, uygulamanın güvenliği ise dünya genelinde kabul gören metedoloji ve teknolojilerle geliştirilerek sağlanmıştır.

Uygulamanın şuan için sadece Android APK uzantıları yer almaktadır. Uygulamayı şimdi kullanmak isteyenler APK uygulamasını indirerek kurulumu basit bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Yoğunluktan dolayı şuan için siteye erişimde sorunlar yaşanmaktadır. Eğer uygulamayı indirmek isterseniz adres aşağıda yer almaktadır.

PTT Messenger indir 

Ptt Messenger nedir? Ptt Messenger ne zaman kullanılabilecek? Ptt Messenger nasıl kullanılacak? Ptt Messenger indir