Avea MobiLife

tarafından
150
Avea MobiLife

Mobil teknoloji dünyasının gündemini Avea ile takip edin!

iPad, iPhone ve iPod touch üzerinden okunabilen Avea MobiLife sayesinde mobil teknoloji dünyasının en son gelişmelerini yakından takip edin, yeni çıkan ürünlerle ilgili detayları ilk elden öğrenin. Sunulan ipuçları sayesinde cihazınızı daha etkin şekilde kullanın, mobil uygulamaları daha yakından tanıyın.

Avea MobiLife, mobil teknoloji dünyasının güncel haberlerini ayağınıza getiriyor. Yeni çıkan cihaz incelemeleri sayesinde onlar hakkında en ince detayları bile öğrenmenizi sağlıyor. Popüler uygulamaların detaylı incelemeleri, iOS ve diğer işletim sistemlerine dair ipuçları, ilgi çekici dosya konuları da Avea MobiLife ‘ın dopdolu içeriği arasında yer alıyor.

* Genişletilmiş içerik için Avea MobiLife uygulamasını internet bağlantınız aktif hâldeyken kullanmanız önerilir.
** Her bir sayı ortalama 25-30 MB’lık bir büyüklüğe sahiptir. Yüklediğiniz sayıları silebilir veya sonradan tekrar yükleyebilirsiniz. İndir

avea6avea3

avea2avea1

kaynak: itunes.apple.com

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattıaranarak alınabilir.