1. Ana Sayfa
  2. Android

General Mobile Fox Hard Reset

General Mobile Fox Hard Reset
4

Merhabalar;

Son zamanlarda en çok karşılaşılan problemlerden bir tanesi desen kilidi problemi sizlerle paylasacağım.  Ya da telefonunuzu resetlemek isteyebilir fabrika ayarlarına geri döndermek isteyebilirsiniz bunun için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

gm_fox

Resimde de gördüğünüz gibi telefonunuz kapalı iken telefonunuzun sırayla ses açma + ses kısma + arama tuşu + power tuşlarına basılı tutarak recovery ekranını açabilirsiniz. Buradan üçüncü seçenek olan wipe data/ factory reset bölümüne girin ve burdan yes yazan yere gelin ve tıklayın. Son olarak reboot system now bölümüne tıklayın telefonunuzun açılmasını bekleyin. bittikten sonra cihazınızın ilk kurulumunu gerçekleştirip  telefonu açabilirsiniz.

 

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattıaranarak alınabilir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. sa benim telefonumda general mobile yazdıklarınızı uyguladıgım halde hiç bir ekran gelmiyor yardımcı olurmusunz

  2. Şarj oranına da dikkat edelim. %50’nin üzerinde sarj olması gerekiyor.

  3. gm fox da tuş kilidi kaldırılabilirmi

  4. sa benim telefonumda recovery moda giriyorum ancak güç tuşuna basınca onaylamıyor acilll cevap lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.