Google Play İndirme Sorunu Yaşayanlar için Alternatif İndirme

tarafından
139
Google Play İndirme Sorunu Yaşayanlar için Alternatif İndirme

Google Play İndirme Sorunu Yaşayanlar için Alternatif İndirme

Google Play’den uygulama indirme sorunu yaşıyorsanız bu bölümde en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan şimdilik 25 uygulamayı bulabilirsiniz.

Uygulama Listesi ilk uygulama hariç, alfabetik sıraya göre yapılmıştır.

ÖNEMLİ UYARI:

1. UYGULAMALARI İNDİRMEDEN ÖNCE GOOGLE PLAY STORE’A GİRİŞ YAPARAK UYGULAMANIN CİHAZINLA UYUMLU OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİN. 

2. UYGULAMANIN YÜKLENE BİLMESİ İÇİN AYARLAR BÖLÜMÜNDEN BİLİNMEYEN KAYNAKLARIN AÇIK OLMASI GEREKİR.

3. LİSTEDE YER ALAN UYGULAMALARIN TAMAMI DENENMİŞTİR. YÜKLEME VE KULLANIM ESNASINDA HİÇBİR SORUN YAŞANMAMIŞTIR.

4. UPLOAD EDİLEN UYGULAMALARIN TAMAMI ESET NOD32 ANTİVÜRÜS YAZILIMI İLE VİRÜSK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLDİKTEN SONRA UPLOAD EDİLMİŞTİ.

5. İŞLEM YAPILIRKEN ALINACAK HATALARDAN KULLANICI SORUMLUDUR.

Önce uygulamanın cihaza nasıl kurulacağını öğrenelim.

1. Önce cihazımızın ayarlarını yapalım. Ayarlar > Uygulamalar > Bilinmeyen kaynaklar yanındaki tik işaretinin olması gerekir.

2. Öönce uygulama simgesine tıklayarak uygulamanın cihazınıza uyumlu olup olmadığını kontrol edin.

3. QR Barcode Scanner uygulamasını aşağıda vereceğim adresten cihazımıza indirelim ve uygulamayı çalıştıralım. Eğer kullandığınız bir barkod okuyucu uygulaması varsa tabi ki aşağıdakine ihtiyaç yok. Dosyayı bilgisayara indirirseniz APK yükleyici bir uygulama kullanmanız gerekir. Bunun için MobileGou deneye bilirsiniz. Telefonunuzdan bu sayfayı açıp linki tıklamanız dahilinde dosya telefona iner.  Uygulama çalıştığında en üstte Scan Barcode seçeneğini seçerek uygulamalara ait QR barkodlarını okutalım. Barkodu ve Open Browser seçeneğini seçelim. Uygulama otomatik olarak telefonunuza inecektir. Bildirim çubuğunda dosyanın indiğini gördükten sonra, uygulamanın adını tıklayarak yükleme işlemini gerçekleştirelim. Yükleme tamamlandı mesajını aldığımızda işlem başarıyla tamamlandı demektir. Bu anlatımla ilgili örnek ekran görüntüleri en kısa süre içinde eklenecektir.

1. QR BARCODE SCANNER

 Tıkla İndir

2. Adobe Reader

qrcode

3. 

qrcode

4. Cut the Rope Free

qrcode

5. 

qrcode

 

Kaynak: www.teknolojidedestek.com