Huawei P8 Lite Kablosuz Ayarları

Huawei’nin yeni telefonu p8 lite modelinde kablosuz bağlantı ayarlarından sizlere bahsetmek istiyorum. Bu ayarların yanında size özelliklerinden de bahsetmek istedim.

13 Mp arka kamera ve 5 Mp ön kamerası bulunuyor. Android 5.0 işletim sahibine sahip cihaz 1280/720 hd görüntü kalitesi ile ön plana çıkmakta. 2 Gb ram ve 16 Gb’lık depolama alanına sahip cihaz 2200 mAh bataryaya sahip olup. 131 gram ağırlığı bulunmaktadır.

Öncelikle cihazda kablosuz bağlantı ayarlarını sizlere sunmak istiyorum. Öncelikle Menüden Ayarlar>Kablosuz> bağlanmak istediğiniz ağın üzerine dokunuyoruz, şifreyi yazdıktan sonra bağlan diyoruz. Bağlantı kurulduğunda bağlandı yazısını göreceksiniz. En son resimde de cihazın özelliklerine ulaşabilirsiniz.

huawei p8 lite kablosuzhuawei p8 lite kablosuz huawei p8 lite kablosuz huawei p8 lite kablosuzhuawei p8 lite kablosuzScreenshot_2015-12-27-15-19-07

İlginizi çekebilir

Whatsapp business nedir

Whatsapp Business nedir?

WhatsApp Business nedir? WhatsApp üzerinde bir işletmeye sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.