Nokia Lumia 930 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

Nokia Lumia 930 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

Nokia yeni bir dokumatik modeli ile cep telefonu piyasasını sarsmayı hedefliyor. Dokumatik ve işlemci açısından Samsung ve Apple ile pek yarışamayan Nokia bu modeli ile ben de varım demek istiyor.

Nokia, Lumia 930 'u Piyasaya Sunmaya Hazırlanıyor,nokia bu sefer iddalı olabilecek mi ,dokumatik telefonda Apple ve Samsung 'a kafa tutabilecek mi bakalım

5 inç boyutundaki ekranından Full HD çözünürlüğü olan akıllı telefon,Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ve 2 GB bellekle çalışıyor olup dahili hafızası 32 GB’ dır.

Özellikler: 20 MP kamerası var ve 30 FPS’de Full HD videolar çekebilir.Önündeki kamerası 1.2 MP telefonda ses kalitesini arttırmak için 4 HDR mikrofon var. Cihaz ABD ‘ de GSM öperatörü Verizon üzerinden 2 yıl kontratlı olarak 199 dolardan ön siparişe açılmıştır. 24-27 şubat tarihleri arasında ise Barselona’ da MWC ‘014 fuarında tanıtıldıktan sonra satışa sunulacaktır. Türkiyedeki fiyatı henüz belli olmamakla beraber   500 ila 750 dolar arası olması ihtimali var gibi görünüyor.

 

İlginizi çekebilir

Nokia Lumia Marka Telefonda Yasaksız Twitter, Twitter a Nasıl Girebilirim, Nokia Lumia nın Özellikleri, Dns Ayarı Yapmadan Twitter a Girmenin Yolları

Nokia Lumia Marka Telefonda Yasaksız Twitter

Nokia Lumia Marka Telefonda Yasaksız Twitter Twitter ın yasaklandığı ülkemizde Nokia Lumia sı olan çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.