Oblio Tablet Hard Reset

tarafından
579
Oblio Tablet Hard Reset

Oblio Tablet Mint Slim, Oblio Tablet Mint Slim HD, Oblio Tablet Mint Intro ve Oblio Tablet Mint Startx modellerinde; (-) tuşuna basılı tutarak power tuşuna basıyoruz. Ünlem işaretli Android simgesi çıkıyor. Orada bir kere (-) tuşuna basıyoruz. Menü çıkıyor. ‘’Wipe data/factory reset’’ üstüne (-) ile geliyoruz (+) basıyoruz açılan sayfada (-) ile ‘’yes—delete all user data’’ üstüne gelip (+) tuşuna basıyoruz.’’Data wipe complete’’ yazısı geliyor. Sonra ‘’wipe cache partition’’ üstüne (-) tuşuyla üstüne gelip (+) tuşuna basıyoruz. ‘’Cache wipe complete’’ yazısını gördükten sonra (+) tuşuna basıyoruz ve cihaz reset atıyor ve yeniden başlıyor.

Fabrika ayarlarına sıfırlasam cihaza yüklü bilgilerim silinirmi? Fabrika ayarlarına nasıl dönerim?

1. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamaktan emin olun, cihaz fabrika ayarlarına sıfırlandığında cihazınızdaki tüm bilgileriniz silinecektir.
2. Menü/ayarlar/yedekle ve sıfırla menüsüne girip Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine dokunun, Tableti sıfırla/Her şeyi sil seçeneğine dokunun cihaz kapanıp açılacak bu işlemle cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamış olacaksınız.

 

Oblio-TABLET-MINT-7-R-KACIRILMIYACAK-FIRSAT  58860080 0

Kaynak: www.teknolojidedestek.com