Samsung i9003 Galaxy SL Hard Reset

tarafından
127
Samsung i9003 Galaxy SL Hard Reset

ÖNEMLİ!

  • Aşağıdaki işlemlerden sonra telefonunuzdaki tüm bilgiler silinecektir.
  • Bu işlemlere başlamadan önce telefonunuzun şarjı mininmum %50 oranında olmalıdır.
  • İşlemlere başlamadan önce adımları dikkatle okuyunuz.

 

1. Telefonunuzu kapatın. Telefon kapalıyken sırayla SES AÇMA + HOME ile GÜÇ (POWER) tuşlarına aynı anda 5 saniye basılı tutun. 5 saniye sonra sadece POWER (GÜÇ) tuşundan parmağınızıkaldırın. Diğer tuşlara basmaya devam edin.

2. Ekrana aşağıda görüldüğü gibi Android System Recovey başlığında menü gelecek.

3. Ses kısma tuşu ile “Wipe data/factory reset” seçeneğinin üzerine gelerek Güç Butonuna yada Menü Butonuna bir defa basın.

samsungb7510hardreset1    

4. Karışımıza gelen ekranda yine ses kısma tuşları ile “Yes — delete all user data” data seçeneğinin üzerine gelerek Güç Butonuna yada Menü Butonuna bir defa basın.

 

5. Ekranda herhangi bi Error hatası almadığınız taktirde “Reboot System Now” seçeneğine gelerek Güç Butonuna yada Menü Butonuna bir defa basarak sistemin yeniden açılmasını sağlayın.

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.