Turkcell T10 versiyon yükseltme. Android Market güncellemesi

tarafından
282
Turkcell T10 versiyon yükseltme. Android Market güncellemesi

TURKCELL T10 YAZILIM GÜNCELLEME

Turkcell T10 akıllı telefonunuzu yeni güncel yazılımını yükleyebilirsiniz.Yeni yazılımda android market uygulaması ve diğer uygulamaların yeni versiyonları gelmekte. Yeni yazılım yükleme işlemini aşağıdaki adımları takip ederek yapmanız gerekmektedir.

ÖNEMLİ!

  • Adımlardan herhangi birini atlamanız durumunda telefonunuz güncellenemeyecektir.
  • Telefonun pilinin dolu, yeşil durumda olmalıdır.
  • Telefonunuzdaki yedekleri almayı unutmayınız. Aksi taktirde tüm bilgileriniz silinecektir. MobileGo yazılımını bilgisayarınıza kurarak yedekleme yapabiilirsiniz.

GÜncelleme Adımları

1-) Turkcell Servis Yazılımları sayfasından güncel yazılımı bilgisayarınıza indirin ve zip’ten masaüstüne çıkartın. Güncel ROM dosyasının linki.

 

2-) Cep telefonunuz ile gelen bilgisayar bağlantı kablosunu kullanarak cep telefonunuzu bilgisayarın USB girişine takın. Telefonunuzu bilgisayarın tanıması içinUSB hata ayıklama ve USB depolama modunu açın. USB depolama modunu bildirim çubuğunu aşağı çekerek açabilirsiniz. USB hata ayıklama ise; Ayarlar / Uygulamalar / Geliştirme menüsündedir.

 

3-) USB bellek olarak cep telefonunuzu gördükten sonra cep telefonunuzda hafıza kartının ana dizinine indirdiğiniz dload isimli klasörü kopyalayın.

 

4-) Telefonunuzun bilgisayar ile bağlantısından çıkarın ve telefonunuzda aşağıdaki adımları takip edin.

 

1. Telefonunuzun Ayarlar menüsüne girin,

   

 

2. Ayarlardan Hafıza kartı ve telefon hafızası seçeneğini seçiniz

 

3. Alt menüden Yazılım yükseltme menüsünü seçiniz

 

4. Alt menüden Hafıza kartından güncelleme’yi seçiniz

 

5. Alt menü den Yazılım güncelleme’yi seçiniz

 

 

6.  Yazılım yükseltmeyi Onayla seçeneği ile onaylayınız.

turkcellt10guncelleme9

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.