Xperia V için Android 4.1 Jelly Bean Çıktı

Sony, Xperia T modelinden sonra su geçirmeyen telefonu Xperia V için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini duyurdu. Güncellemenin detayları haberimizde.

05/02/2013 11:45

Sony‘nin 2012 yılının yaz aylarında düzenlenen IFA 2012′de tanıttığı Xperia V LT25i modeli için, Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Geçtiğimiz gün burada paylaştığımız haberle Xperia T‘nin Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi aldığını aktarmıştık. Şimdi de sıra Xperia V‘ye geldi.

Xperia T (9.1.A.0.489) ile benzer bir sürüm koduna sahip olan Xperia V,9.1.A.0.490 sürüm kodlu güncellemesini Avrupa‘da almaya başladı.

DanimarkaİsveçNorveçAlmanyaEstonya ve İsviçre‘de kullanıcılarayollanmaya başlanan güncelleme, Jelly Bean ile beraber gelen ProjectButter ve Google Now gibi özellikleri Xperia V‘ye getiriyor.

SonyŞubat ayı içerisinde Xperia TTX ve modellerine Jelly Beangüncellemesini böylece vermiş oluyor. Önümüzdeki Mart ayında da biraz daha önce çıkan Xperia modellerine güncelleme yollanmaya başlanacak.

shiftdelete.net

İlginizi çekebilir

Whatsapp business nedir

Whatsapp Business nedir?

WhatsApp Business nedir? WhatsApp üzerinde bir işletmeye sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.