Htc Android 4.X mobil operatör ayarları

tarafından
132
Htc Android 4.X mobil operatör ayarları

ÖNEMLİ!

  • Aşağıdaki işlemler HTC Android versiyon 4 cihazlar için geçerlidir.
  • Bu işlemlerden sonra operatör üzerinden internet bağlantısı kurulmazsa kullanılan hattın faturalı olup olmadığı sorulur. Hat ön ödemeli ve eksi bakiyede ise internet bağlantısı artı bakiyeye geçene kadar aktif olmayacaktır.

 

 1-) Menü / Ayarlar  2-) “Mobil Veri”yi açalım. Yine tam olarak “Mobil Veri” yazan yerin üzerine dokunalım.
htconeoperator1
 3-) “Erişim Noktası Adları”  4-) Ok işaretinin gösterdiği noktaya dokunalım.
 5-) “Yeni APN”  6-) Alttaki operatör ayarlarını buradaki makaleye göre yapalım. Ekrandaki ayarlar “Turkcell” içindir. Diğer operatörlerin ayarları için “buradaki” yazan kısma tıklayarak diğer makaleye geçebilirsiniz.
 7-) Tüm ayarları yaptıktan sonra OK işaretinin gösterdiği noktaya dokunalım.  😎 “Kaydet” kısmına dokunduktan sonra oluşturduğumuz APN ayarını seçelim. İnternete girmeyi test edelim ve olmazsa telefonu bir defa kapatıp açalım.
 

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

Hazırlayan: Şahin Ercan