İos 7 Hotspot Modem Olarak Kullanma

tarafından
173
İos 7 Hotspot Modem Olarak Kullanma

Merhabalar;

Bugün sizlere İphone yeni sürümü ios7’de telefonunuzu modem olarak kullanıp bilgisayar,tablet,cep telefonlarınızdan internet erişimi yapabiliceğiniz hotspot işlemini aşağıdaki işlemleri uygulayarak yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan önce telefonunuzda internet erişiminizin olması gerekmektedir. Bu işlemi İphone 4,İphone 4s İphone 5 ve İphone 5s te uygulayabilirsiniz.

1- Öncelikle Ayarlar daha sonra Hücresel üzerinden Hücresel veri ve 3G‘yi etkinleştiriyoruz. Telefonunuzun İnternet erişiminin olması gerekiyor.

iso7-2

2-Daha Sonra  Kişisel Erişim Noktasına giriş yapıyoruz.

İos7 modem olarak kullan

 

3-Kişisel erişim noktası ekranı aşağıdaki gibidir. Aktif Hale getiriyoruz  Wi-Fi Parolasını oluşturuyoruz.

 

 

ios7-3

 

Yukarıdaki gibi işlemleri yaptığınızda artık istediğiniz Wifi özelliği olan herhangi bir cihazdan Wifi bağlantısı yapıp İnternet erişimini kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.