iPhone arama ayarları. Arama yönlendirme, Arama bekletme, Numara gizleme

tarafından
178
iPhone arama ayarları. Arama yönlendirme, Arama bekletme, Numara gizleme

iPhone’larda arama yönlendirme, arama bekletme ve numara gizleme ayarlarının nasıl yapıldığını bu makalemizden görsel olarak öğrenebilirsiniz.

   ARAMA YÖNLENDİRME
1-) Menü / Ayarlar / Telefon 2-) Arama Yönlendirme
alt alt
3-) Ok işaretinin gösterdiği kısıma dokunarak açalım. 4-) Yönlendirilecek numarayı yazalım.
alt alt
5-) Siyah ok işaretinin gösterdiği kısıma dokunarak geri gidelim. 6-) Yönlendirme başarıyla tamamlandığında ekranın üst tarafında yönlendirme işareti belirecektir.
alt alt
ARAMA BEKLETME
1-) Menü / Ayarlar / Telefon / Arama Bekletme 2-) Ok işaretinin gösterdiği kısıma dokunarak arama bekletmeyi aktifleştirip kapatabilirsiniz.
alt alt
NUMARA GİZLEME
1-) Menü / Ayarlar / Telefon / Numaramı Göster 2-) Ok işaretinin gösterdiği kısımdan açık kapalı duruma getirdiğinizde numaranız karşı tarafa görünmez.
alt alt
SİM İŞLEMLERİ (Pin değiştirme veya kapatma)
1-) Menü / Ayarlar / Telefon / SIM PIN 2-) İlgili alanlardan telefonunuzun PIN kodu sormasını kapatabilir veya PIN kodunuzu değiştirebilirsiniz.
alt alt
 SIM Uygulamaları Bu alandan operatörün sunduğu hizmetlere kısa yoldan ulaşabilirsiniz.
alt alt

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.