İşte beklenen telefon! (Video)

RIM,BlackBerry,10 L,akıllı telefon,BlackBerry Z10

İşte BlackBerry Z10’un ilk videosu!

Cep dünyasının 2013 bombası Z10’u eline geçiren web sitesi, onu canlı canlı böyle inceledi!
BlackBerry’nin çeşitli ertelemelerden sonra 2013 için hazırladığı fiziksel tuşlardan yoksun, tamamen dokunmatik BlackBerry Z10’u geçtiğimiz haftalarda bir sızıntı sayesinde görmüştük. Ancak onu onu eline alarak test etme fırsatı yakalayan Avusturya merkezli bir web sitesi, yayınladığı video ile BlackBerry Z10’u tam anlamıyla ortaya çıkarmış oldu.

Telekom-Presse tarafından yayınlanan 7,5 dakikalık videoda telefonun çeşitli özellikleri detaylı olarak inceleniyor. Konuşmalar Almanca olsa da Z10’u inceleyebilmek için görüntüler yeterli. BlackBerry Z10’un arayüzünün son derece akıcı olması, dikkatinizi çeken ilk detaylardan.

Videoda Z10’u anlatan konuşmacı, onun teknik özelliklerini de sıralıyor. Videoya göre cihaz, 4.2 inç’lik bir HD ekrana, çift çekirdekli 1.5GHz ARM Cortex A9 işlemciye ve 2GB RAM’e sahip. Sunulan boş depolama alanı ise 16GB.

125 gram ağırlığındaki cep, RIM’in yeni BlackBerry 10 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. BlackBerry Z10’un nasıl çalıştığını Telekom-Presse’in 7,5 dakikalık videolu incelemesinde yakından görebilirsiniz!

Video:

 veteknoloji

İlginizi çekebilir

z10 mms ayarları,avea mms,turkcell mms, vodafone mms, blackberry z10 mms ayarları

Blackberry Z10 Manuel MMS Ayarları

Blackberry Z10 da Manuel MMS Ayarları Turkcell, Vodafone ve Avea için Nasıl Yapılır? Aşağıdaki Görsellerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.