Play Station 3 Keyfini Galaxy Note’de Yaşamak

promo_samsung_galaxy_note_ps31341819227

Kimi kullanıcılar için oyun performansı akıllı telefon seçiminde önemlidir. Günümüz telefonlarına baktığımızda işlemci, grafik işlemcileri  ve RAM miktarı olarak neredeyse bilgisayarlar seviyesinde. Geniş ekranları sayesinde bir çok oyun rahat oynanabiliyor. Ancak bazı oyunlarda yine de kullanıcılar fiziksel butonları arıyor. Mesela eski telefonum HTC Sensation’da Real Football 2012oynarken bir süre sonra telefon inanılmaz ısınıyordu ve oyunu bırakmak zorunda kalıyordum.

Şimdi gelelim haberimize. Android’li cihazların önemli özelliklerinin başında telefonlar üzerinde yazılımın değiştirebilir olması geliyor. Uzman geliştiriciler telefonu her noktada zorlayarak en üst verim almaya çalışıyor. Bunlardan biride çılgın bir Galaxy Note kullanıcısı.

Bu kullanıcı PS3 kumandası ile telefonu arasında bağlantı kurmayı başarıyor. Sonrasında ise Galaxy Note ile kumandayı sabitliyor. Ekrana dokunmadan tamamen kumanda aracılığı ile oyunun tadını çıkarıyor. Ayrıntıları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Play Station 3 Keyfini Galaxy Note’de Yaşamak

androiddestek.net

İlginizi çekebilir

Whatsapp business nedir

Whatsapp Business nedir?

WhatsApp Business nedir? WhatsApp üzerinde bir işletmeye sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.