Lumia ailesi 2013’ü aydınlatacak

tarafından
126
Lumia ailesi 2013’ü aydınlatacak

Türkiye’nin en sevilen markası Nokia’nın kullanıcılarına yeni sunduğu bu teknoloji dehası akıllı telefonları, Nokia Lumia 920 ve Nokia Lumia 820’yi sevdiklerinize hediye etmeye ne dersiniz? Dünyanın en yenilikçi akıllı telefonu Nokia Lumia 920 ve Nokia Lumia 820 sayesinde, telefonları her çaldığında sevdikleriniz sizi hatırlayacak.

GEL, KEŞFET, AŞIK OL LUMİA 920

Sarı, kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere farklı renk seçenekleriyle piyasayasürülen Nokia Lumia 920, üstün PureView görüntü teknolojisi, yepyeninavigasyon deneyimi ve Entegre Qi kablosuz şarj özellikleriyle geliyor. Lumia 920’nin şimdiye dek en çok tercih edilen rengi ise “sarı” oldu!

LUMİA 820 İLE DEĞİŞİM ZAMANI

Yüksek performanslı bir akıllı telefon olan Nokia Lumia 820, kompakt yapısı ve stil sahibi oluşuyla dikkat çekiyor. Üst versiyon Lumia akıllı telefonlarla aynı tek parça görünüme ve en son teknolojiye sahip olan Nokia Lumia 820, değiştirilebilir kapak tasarımıyla birlikte geliyor. Değiştirilebilir kapaklar sadece pek çok renk arasından seçim yapmanızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda telefonun kablosuz şarj edilmesini de mümkün kılıyor. Kapağın altında micro SD hafıza kartı yerleştirebileceğiniz bir alan da mevcut.

LUMİA’NIN AKSESUARLARI RENGARENK

Nokia Lumia’ların Fatboy kablosuz şarj yastıkları da kendileri gibi rengârenk! Şarj yastığınızı telefonunuzla aynı renkte ya da farklı renklerde seçmek tamamen size kalmış.

Nokia için özel tasarlanmış JBL PlayUp portatif kablosuz hoparlör ve JBLPowerUp kablosuz hoparlör şarjının yanı sıra stereo kulaklıklar da Nokia Lumia serisini sadece bir telefon olmanın çok ötesine taşıyor. Hem çevrimiçi hem çevrimdışı ulaşılabilen, milyonlarca şarkının yer aldığı Nokia Müzik özelliği ile kullanıcılar, bu aksesuarları hiç yanlarından ayırmayacaklar.

Kaynak: ensonhaber.com