1. Ana Sayfa
  2. Modem

ZTE H168N Köprü moduna (BRİDGE MODE) almak resimli anlatım

ZTE H168N Köprü moduna (BRİDGE MODE) almak resimli anlatım
2

Zte h168n köprü moduna nasıl alınır? h168n bridge mode nasıl alınır? Zte modem köprü moduna nasıl alınır? ZTE H168N köprü moduna alma, H168N modem köprü moduna almak resimli anlatım.

Arkadaşlar Zte modemler bridge mode nasıl alınır bugün bu konuyu anlatacağım.  Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayacak modeminizi bridge mode alarak kullanabilirsiniz. H168N serilerinde köprü moduna almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

ZTE H168N Köprü Modu’na nasıl alınır?

  1. Öncelikle modem arayüzüne 192.168.2.1 ile giriş yapıyoruz. Karşınıza modem arayüz kullanıcı adı ve şifre ekranı açılacak. Kullanıcı adı : admin Şifre : ttnet olarak giriş yapıyoruz. Daha sonra resimde de görüldüğü gibi Ağ>Wan>Dsl Wan Bağlantısına tıklıyoruz.

Resim1

2. Daha sonra DSL_İNTERNET ve DSL_IPTV seçeneklerini sırasıyla siliyoruz.

Resim2

3. Bu işlemi de yaptıktan sonra bağlantı adı kısmı üzerinden wan bağlantısı oluştur diyerek aşağıdaki gibi ekranımızı güncelleyerek oluştur diyoruz.

Resim3

Resim4

4. Köprü modu üzerinden bağlantıyı oluşturduktan sonra modemi aşağıdaki gibi yeniden başlatıyoruz. Daha sonra da kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Resim5

Soru ve görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 8 sene önce

    Bu yöntemi VDSL hatta çalışan aynı marka model donanım için nasıl yapabiliriz. Ayrıca bu yöntemde sizce yapılan bağlantının Port bağlama ile hangi porta yönlendirileceğini belirtmek gerekmez mi.

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.