Cuma , 13 Nisan 2018

Avea Jet Hata=628 ve 756 Çözüm

ÖNEMLİ!

  • İşlemlere başlamadan önce 3G modem üzerindeki ışığın rengini kontrol edin. Işık rengi yeşil veya mavi ise sinyal var demektir. Fakat ışık rengi kırımızı ise modeme sinyal gelmiyor demektir. Hat değerleri kontrol edilmişse, modem yazılımı kurulduktan sonra sinyalin çektiği bir noktadan deneme yapınız.

 

1. Bilgisayarınızda kurulu olan uygulama bilgisayardan tamamen kaldırılır. Varsa antivirüs yazılımını da kaldırın.

2. Modeminizi bilgisayardan çıkartın. Bilgisayarı yeniden başlatın.

3. Modeminizdeki SİM’i çıkarıp tekrar takın

4. Bilgisarınız açıldıktan sonra modemi takarak tekrar kurulum yapınız. Eğer yazılım kurmada sıkıntı yaşıyorsanız Avea’nın sitesinden güncel yazılımı indirip bilgisayarınıza kurun. Adres: https://jetfiles.avea.com.tr/files/zte_setup.exe

 

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

İlginizi çekebilir

Soy ağacı öğrenmek istiyorum (E-Devlet), E-Devlet soy ağacı öğrenme ne demek? Soy ağacı öğrenmek ne anlama geliyor, soy ağacı öğrenme sitesi nedir, soy ağacı program mı? E-Devlet soy ağacı nasıl öğrenilir?

Soy ağacı öğrenmek istiyorum (E-Devlet)

Soy ağacı öğrenmek istiyorum (E-Devlet), E-Devlet soy ağacı öğrenme ne demek? Soy ağacı öğrenmek ne …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir