Doping FishNet Modem Yazılım Güncelleme

tarafından
285
Doping FishNet Modem Yazılım Güncelleme

Merhaba, Doping FishNet Modem Domain Kilidi yada benzeri sorunlar için yazılım güncelleme bilgilerini aşağıdaki bilgilerle yapabilirsiniz.

Öncelikle yazılım güncelleme aracını indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki Butona tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

http://www.doping.com.tr/Document/fishnet_Upgr_Doping_v8.62.rar

Güncelleme işleminin yapılabilmesi için öncelikle güncelleme aracının bilgisayarınıza yüklenmesi gerekmektedir.

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz “.exe” uzantılı dosyayı çalıştırdıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek program kurulur.

1- “İleri”yi seçiniz.

2- “Yükle”yi seçiniz

3- Program yüklenmeye başlayacaktır.

4- Yükleme tamamlandıktan sonra “Son” seçeneğini seçiniz.

Program yüklendikten sonra otomatik olarak aşağıdaki arayüz açılacaktır. Modeminizin internet bağlantısı olduğu halde program çalıştırıldığında, program otomatik olarak modem versiyonunu güncellemeyi soracaktır. Modem versiyonunuzu güncellemek için “Evet” seçeneğini seçmelisiniz. Daha sonraki ekranda “Tamam” seçeneğini seçerek güncelleştirmeyi başlatabilirsiniz. Güncelleştirme sırasında modeminizi kapatmamanız gerekmektedir. Aksi halde modeminiz zarar görebilir.

Güncelleştirme başladıktan sonra aşağıdaki pencere açılacaktır. Güncelleştirme tamamlandıktan sonra modem yeniden başlatılacak ve bu sırada aşağıdaki pencere açılacaktır. Modeminiz yeniden başlatıldıktan sonra ise güncelleştirmenin tamamlandığını gösteren aşağıdaki uyarı çıkacaktır. Modeminizi yeni versiyonu ile kullanmaya devam edebilirsiniz.