Edimax AR-7024 Modem Kurulumu

Modem arayüzüne 10.0.0.2 adresinden ulaşılır

AR-7024 1

Kullanıcı adı admin şifre epicrouter olarak giriş yapılır

AR-7024 2

 

Açılan sayfada One Page Setup tıklanır. ve açılan sayfadaki aşağıdaki bilgiler eklenir.

AR-7024 3

 

Kablosuz yapılandırması için Wireless Configuration tıklanır. Burada Kablosuz ağ ismi ve kanal modu seçilir. Wep şifreleme aynı sayfada yapılır.

AR-7024 4

Diğer şifreleme türü WPA için Security Configurasyon tıklanır. Ardından Wireless LAN Security tıklanır. Açılan sayfada kablosuz şifreleme yapılır.

AR-7024 5

 

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ’ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattıaranarak alınabilir.

İlginizi çekebilir

huawei hg630a port açmak

Huawei Hg630a Port Açmak

Huawei Hg630a Port nasıl açılır? Huawei modemlerde port nasıl açılır? Huawei HG630a port açma adımları …

6 Yorum

  1. Hello there, You’ve done an excellent job. I’ll certainly digg it and personally recommend to my friends. I’m confident they’ll be benefited from this site.

  2. I simply want to say I am just beginner to blogging and really liked this blog. Likely I’m planning to bookmark your website . You absolutely have good well written articles. Cheers for sharing with us your blog.

  3. I simply want to tell you that I’m newbie to weblog and honestly liked you’re blog. Almost certainly I’m planning to bookmark your site . You surely come with perfect article content. Thanks a lot for revealing your blog.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.