Facebook şifremi nasıl değiştiririm veya yenilerim 2020

tarafından
446
Facebook şifremi nasıl değiştiririm veya yenilerim 2020

Facebook şifremi nasıl değiştiririm veya yenilerim 2020, Facebook şifremi nasıl değiştiririm? Facebook şifre değiştirme 2020, Facebook şifre yenileme 2020, Facebook şifremi nereden değiştirebilirim, Facebook şifre yenileme nasıl yapılır?

Facebook şifremi nasıl değiştirebilirim?

Facebook kullanıcılarının karşılaşmış olduğu problemlerin çözümüne dair makaleler hazırlamaya devam ediyoruz. Facebook şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır? bugün bunu sizlerle paylaşacağız. Kullanıcılar hergün birçok zamanını Facebook’ta harcasa da şifre değiştirme, profil yenilikleri gibi işlemlerini çoğu zaman yapamayabilirler. Facebook şifremi nasıl değiştiririm veya yenilerim 2020

Şifrenizi Değiştirin

Giriş yapmış durumdayken Facebook’taki şifrenizi değiştirmek için:

Tüm Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan simgesine tıklayın ve Ayarlar’ı seçin. Güvenlik ve Giriş’e tıklayın. Şifreyi Değiştir’in yanındaki Düzenle’ye tıklayın. Değişiklikleri Kaydet’e tıklayın.

Giriş yapmış durumdaysanız ama şifrenizi unuttuysanız, Şifreni Değiştir altındaki adımları izleyip Şifreni mi Unuttun? seçeneğine tıklayarak şifrenizi yenileyin.

Hesabınızla ilişkili e-postaya erişiminiz olması gerektiğini unutmayın.

Şifrenizi Yenileme

Facebook‘a giriş yapmış durumda değilseniz şifrenizi yenilemek için:

Hesabını Bul Sayfasına gidin. Hesabınıza kayıtlı olan e-postayı, cep telefonu numarasını, tam adı veya kullanıcı adını girdikten sonra Ara’ya tıklayın. Hesabınızı bulduktan sonra üzerine tıklayarak seçim yapınız. Seçim yaptıktan sonra yeni gelen ekran üzerinden sizden şifre isteyecektir. Şifrenizi bilmiyorsanız eğer şifremi unuttum seçeneğine tıklayarak devam ediniz.

Facebook şifremi nasıl değiştiririm veya yenilerim 2018, Facebook şifremi nasıl değiştiririm? Facebook şifre değiştirme 2018, Facebook şifre yenileme 2018, Facebook şifremi nereden değiştirebilirim, Facebook şifre yenileme nasıl yapılır?

Daha sonra karşınıza şifre sıfırlama seçenekleri gelecektir bu ekran üzerinden cep telefonu, yada mail üzerinden sıfırlama seçenekleri ile devam ederek hesabınızı sıfırlayabilirsiniz.

Facebook şifremi unuttum 2018

Yukarıda yer alan adımlardan herhangi birini seçerek yeni şifre oluşturup hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Facebook şifre yenileme 2018 ile hesabınızı etkinleştirerek erişim sağlayabilirsiniz. Facebook hesabınızın daha güvenilir olması için hesabınızın şifresini 2 aylık periyotlarla değiştirmenizi öneririz.