Windows 8 kamera erişim izni

Windows 8 kamera erişim izni nasıl açılır? Windows 8 erişim izni ne demek? Windows kamera erişim izni nasıl açılır? Windows erişim kontrolü nasıl açılır? Windows 8 mikrofon erişim izni nasıl etkinleştirilir? Windows 8 kamera ayarları

Windows 8 kamera erişim izni nasıl açılır?

Windows 8 üzerinden birçok uygulamayı kullanmak için bazı işlemler yapmanız gerekmektedir. Bugün sizlere anlatacağımız konus ise kamera izni nasıl etkinleştirilir? Windows 8 üzerinden kamera erişimi yapabilmeniz için kamera iznini etkin hale getirmeniz gerekmektedir.

Windows 8 ve Windows 8.1 üzerinden kamera iznini etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir. Öncelikle Windows 8 ve 8.1 kamera uygulamarında alttaki ekran gelebilir.

Kamera uygulaması açıkken windows tuşu + C tuşu ile charms (düğmeler) menüsünü açın. Ayarlar düğmesinden İzinler’e giriş yapın. Windows 8 kamera erişim izni nasıl açılır? Windows 8 erişim izni ne demek? Windows kamera erişim izni nasıl açılır? Windows erişim kontrolü nasıl açılır? Windows 8 mikrofon erişim izni nasıl etkinleştirilir?Web kamerası ve mikrofon seçeneğini açık hale getirelim. 

Yukarıda yapmış olduğumuz işlem online bir oyun oynarken kamera yada mikrofon erişim izni hatası aldığınızda yapmanız gereken işlem olarak adlandırılmaktadır. Görüntülü görüşme yapmak istediğinizde mikrofon ve kamera erişim izni ile ilgili bir hata aldığınızda bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İlginizi çekebilir

Windows 10 sistem geri yükleme noktası nasıl oluşturulur?

Windows 10 sistem geri yükleme noktası ne işe yarar? Windows geri yükleme noktası nedir? Windows …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.