Windows 10 Yenilikler

tarafından
215
Windows 10 Yenilikler

Windows 10 artık çok daha iyi ve güncellemeleri ile aktif bir şekilde kullanımı kolay görsellerle hayatımızda yerini almak için geliyor.

Bildiğiniz Windows, çok daha iyi

Windows 10 tanıdık gelir ve böylece en baştan daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Başlat menüsü sevdiğiniz uygulamaları sabitleyebileceğiniz bir alanla geri döndü. Ayrıca kolay gezinme, yeni bir şey öğrenirken çok fazla zaman harcamanız gerekmediği anlamına gelir.

Windows 10 bilinmeyenler, her zaman güncel
12
Son özelliklere veya güvenlik güncelleştirmelere sahip olup olmadığınızı merak etmeniz gerekmez. Windows güncelleştirmeler hazır olduğundan otomatik olarak doğrudan cihazınıza sunar.

Yapması kolay, gerçekleştirmesi hızlı

Windows 10, tüm bildirimlerinizin ve temel ayarlarınızın bulunduğu erişimi kolay bir ekran olan İşlem Merkezi gibi harika özelliklerle, anında işlem için çoklu görev uzmanı olmanızı sağlayan yeni yöntemler sunar.

Windows 10 ile birlikte Microsoft HoloLens, hayatınıza yüksek çözünürlüklü hologramlar sunar. Dijital içeriğiniz hologram olarak odadaki fiziksel nesneler gibi gerçek olur. İlk kez, hologramlar günlük hayat için pratik araçlar haline gelecek. Hologram bilgi işlem çağı bu noktada başlıyor.

İndirmek için tıklayınız: http://www.teknolojirehberi.org/ucretsiz-windows-10-yukseltme-crack-lisansiz-bilgisayarlarda.html

kaynak: http://www.windows.microsoft.com