Windows Blue Geliyor

tarafından
109
Windows Blue Geliyor

 8 işletim sisteminin piyasaya sunulmasının üzerinden 1 ay geçti Microsoft hiç vakit kaybetmeden yeni bir ekosistem üzerinde çalışmaya başladı. Blue adını verdiği bu yeni ekosistemle birlikte ortaya çıkan iddialara göre,Android‘ in işletim sistemlerine , ice cream sandwich, jelly bean gibi isimler vermesi ve Windows Phone’ daki Mango,Tango ve Apollo gibi isimleri işletim sistemlerine de vermeye Blue kod adıyla başlıyor.

Micsoroft her yıl büyük bir işletim sitemi güncellemesiyle karşımıza çıkacak ve artık Blue güncellemesi sonrasında Windows Phone 8′ in de güncellenmesi bekleniyor. Başka bir deyişle, bundan sonra Windows sürümleri bir arada bir ekosistem olarak güncellenecek. Ancak Windows Blue güncellemesinin fiyatı konusunda henüz bir bilgi olmamasına rağmen söylentilere göre fiyat çok uygun olacak hatta ilk lisans alımına ücret ödedikten sonra diğer güncellemeler ücretsiz bile alınabilir. Fakat yine de bu konuda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

 

Bu sitede paylaşılan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ‘ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattıaranarak alınabilir.

 

teknolojidedestek